surgot@grafik-online.cz +420 604 534 307
Vytvoření grafiky loga

Návrh (vytvoření) loga

Pokud potřebujete vymyslet, vytvořit nové logo nebo upravit stávající, můžete se na mně obrátit se svým požadavkem (surgot@grafik-online.cz) a já ho pro Vás velmi rád zpracuji za přijatelnou cenu a v dohodnutém termínu. Pokud nebudete mít svou vlastní představu, jak by Vaše logo mělo vypadat, navrhnu Vám několik variant podoby loga, aby jste si mohli vybrat.


Vybraný tvar loga Vám dodám ve vektorovém i rastrovém formátu, aby jste jej mohli použít v jakékoliv situaci a odpadly Vám s logem případné grafické práce navíc. Vytvořené logo budete moci ihned použít na svých propagačních materiálech, na www stránkách, poskytnout ho Vašim dodavatelům reklamy ať už pro výrobu reklamy na auto či výloh nebo pro potisk firemních oděvů, gravírování reklamních předmětů a podobně. Logo dostanete i v černobílé variantě.


Cena loga se odvíjí od jeho složitosti. Jestli je logo tvořeno jen textem (tzv. logotyp) nebo má být doplněno piktogramem, ikonou (tzv. logomark), jestli se k logu vytváří logo manuál, tedy příručka pro přesné určení barev loga a správné použití loga. Ceny se pohybují od 750,- Kč (jednoduché logo s piktogramem, kdy si zákazník dodá vlastní náčrt) až do 3.750,- Kč (logo v několika variantách a s logo manuálem), ale tyto ceny jsou orientační a i logo s manuálem může být levnější, pokud samo o sobě není složité a manuál by měl jen pár stránek. Ceny za jednoduché úpravy stávajícího loga se pohybují v řádech sto korun.

Doplnění loga o text

Doplnění loga o text

Grafická úprava loga

Grafická úprava loga

Návrh pro oddělení ve školce

Návrhy loga pro oddělení ve školce s použitím jimi využívaných klipartů

Úprava stávajícího loga

Úprava stávajícího loga

Nezávazně poptejte ...

Jestliže Vás má grafická, reklamní tvorba zaujala nebo jen krátkodobě potřebujete služby marketingového manažera, neváhejte se na mě obrátit s Vaším požadavkem a já Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci, abyste si udělali přehled, a také nastíním způsob spolupráce.