surgot@grafik-online.cz +420 604 534 307
Vytvoření grafiky loga

Návrh (vytvoření) loga

Pokud potřebujete vymyslet, vytvořit nové logo nebo upravit stávající, můžete se na mně obrátit se svým požadavkem (surgot@grafik-online.cz) a já ho pro Vás velmi rád zpracuji za přijatelnou cenu a v dohodnutém termínu. Pokud nebudete mít svou vlastní představu, jak by Vaše logo mělo vypadat, navrhnu Vám několik variant podoby loga, aby jste si mohli vybrat.


Vybraný tvar loga Vám dodám ve vektorovém i rastrovém formátu, aby jste jej mohli použít v jakékoliv situaci a odpadly Vám s logem případné grafické práce navíc. Vytvořené logo budete moci ihned použít na svých propagačních materiálech, na www stránkách, poskytnout ho Vašim dodavatelům reklamy ať už pro výrobu reklamy na auto či výloh nebo pro potisk firemních oděvů, gravírování reklamních předmětů a podobně. Logo dostanete i v černobílé variantě.


Cena loga se odvíjí od jeho složitosti, například jestli je logo tvořeno jen textem (tzv. logotyp) nebo má být doplněno piktogramem, ikonou (tzv. logomark), jestli se k logu vytváří logo manuál, tedy příručka pro přesné určení barev loga a správné použití loga. Ceny se pohybují od 750,- Kč (jednoduché logo s piktogramem, kdy si zákazník dodá vlastní náčrt) až do 3.750,- Kč (logo v několika variantách a s logo manuálem), ale tyto ceny jsou orientační a i logo s manuálem může být levnější, pokud samo o sobě není složité a manuál by měl jen pár stránek. Ceny za jednoduché úpravy stávajícího loga se pohybují v řádech sto korun.

Doplnění loga o text

Doplnění loga o text

Grafická úprava loga

Grafická úprava loga

Návrh pro oddělení ve školce

Návrhy loga pro oddělení ve školce s použitím jimi využívaných klipartů

Úprava stávajícího loga

Úprava stávajícího loga

Nezávazně poptejte ...

Jestliže Vás má grafická, reklamní tvorba zaujala nebo jen krátkodobě potřebujete služby marketingového manažera, neváhejte se na mě obrátit s Vaším požadavkem a já Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci, abyste si udělali přehled, a také nastíním způsob spolupráce.

Tvorba loga on-line zdarma - je opravdu zdarma nebo Vás něco stojí?

Když začínáte podnikat, snažíte se někdy na začátku ušetřit a jednou z možností je vytvoření loga zdarma. Existuje dost stránek, kde lze toto provést, a výsledek může být velmi líbivý, přesto toto řešení není úplně ideální a v některých případech Vás nakonec něco stojí. V prvé řadě se může stát, že Vaše logo nebudete mít jen Vy sami, ale že vybraný motiv bude používat mnoho dalších lidí podnikajících ve Vašem oboru. Na internetu existuje více generátorů a editorů log a dost často se šablony opakují, i když se web tváří pokaždé jinak. V tomto případě Vás logo vytvořené zdarma bude stát ztrátu Vaší jedinečné identity.


Kromě této nefinanční ztráty, ale můžete být přinuceni k opravdovým výdajům. Výsledné logo ne vždy dostanete ve vektorovém formátu, který je velmi často potřeba v reklamním odvětví pro další použití. Buď si na dotyčné stránce musíte zaplatit možnost stažení ve vektorovém formátu nebo logo musíte nechat do křivek překreslit, což stojí peníze také.