surgot@grafik-online.cz +420 604 534 307
Vytvoření grafiky loga

Sazba časopisů, firemních katalogů, letáků

Pokud potřebujete graficky zpracovat podklady pro tisk časopisu, firemního nebo produktového katalogu, obecního zpravodaje, věstníku, brožury nebo letáku (všeobecně DTP práce), můžete se na mně obrátit se svým požadavkem (surgot@grafik-online.cz) a já ho pro Vás velmi rád zpracuji za přijatelnou cenu a v dohodnutém termínu.


Orientační cena za sazbu a grafické zpracování časopisu (cca 90 stran A4, plnobarevný a s množstvím fotografického doprovodu) je takováto: první číslo, ve kterém se vytváří návrhy jeho grafické podoby a šablony pro sázení jednotlivých článků, by byla v cenovém rozsahu 21.000,- Kč až 29.000,- Kč, další čísla by vycházela mezi 16.000,- Kč až 20.000,- Kč. Tyto ceny jsou orientační a cena grafiky časopisu se odvíjí od jeho složitosti. Jestli se musí ve větším rozsahu upravovat dodané fotografie, jestli se často motiv z fotografie ořezává a podobně. Pokud se jedná o projekt, kde převažují texty a fotografií je méně, cena je mnohem nižší.

Sazba časopisu

Sazba časopisu

Grafika letáku

Grafika letáku

Grafika pro produktový katalog

Grafika pro produktový katalog

Grafické zpracování časopisu

Grafické zpracování časopisu

Nezávazně poptejte ...

Jestliže Vás má grafická, reklamní tvorba zaujala nebo jen krátkodobě potřebujete služby marketingového manažera, neváhejte se na mě obrátit s Vaším požadavkem a já Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci, abyste si udělali přehled, a také nastíním způsob spolupráce.