surgot@grafik-online.cz +420 604 534 307
Vytvoření grafiky loga

Reklamní polep na výlohy

Pokud potřebujete vymyslet a udělat grafický návrh na reklamní polep výloh Vašeho obchodu nebo kanceláře, můžete se na mně obrátit se svým požadavkem (surgot@grafik-online.cz) a já ho pro Vás velmi rád zpracuji za přijatelnou cenu a v dohodnutém termínu.


V Praze a Středočeském kraji Vám mohu nabídnout kompletní služby marketingového manažera, kdy si dotyčné plochy nafotím, změřím, udělám grafické návrhy přesně na danou podobu výloh či skel a poté Vám i zajistím spolehlivé a šikovné realizátory reklamního polepu.


Na výlohách mohou být jak PVC samolepky s laminací proti UV záření potištěné nějakým reklamním motivem, tak i samolepky (fólie), které mají za úkol ztížit nahlédnutí do provozovny, či samolepky One Way Vision, které umožňují výhled z interiéru ven, nebo pískovaná fólie.

Reklamní polep na výlohy

Reklamní polep na výlohy

Reklama na okna kanceláře

Reklama na okna kanceláře

Reklamní polep obchodu

Reklamní polep obchodu

Nezávazně poptejte ...

Jestliže Vás má grafická, reklamní tvorba zaujala nebo jen krátkodobě potřebujete služby marketingového manažera, neváhejte se na mě obrátit s Vaším požadavkem a já Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci, abyste si udělali přehled, a také nastíním způsob spolupráce.