surgot@grafik-online.cz +420 604 534 307
Vytvoření grafiky loga

Úpravy produktových fotografií na web

Pokud potřebujete vylepšit své produktové fotografie na e-shopu, doplnit do nich vodoznak (např. vložit logo, odkaz na své www stránky nebo jinou informaci), upravit stávající, můžete se na mně obrátit se svým požadavkem (surgot@grafik-online.cz) a já ho pro Vás velmi rád zpracuji za přijatelnou cenu a v dohodnutém termínu.


Produktové fotografie se upravují, aby zaktraktivnily předváděné zboží (výrobek) a "navnadily" zákazníka k jeho zakoupení, usnadnily mu použití výrobku a podobně. Základním řešením je nafocení produktu u fotografa, který zvládne Vaše požadavky. Přesto se občas stane, třeba u začínajících e-shopů, že nechtějí investovat do této služby, protože mají třeba jen pár položek, a přesto by rádi měli pěkný fotografický doprovod ke svému produktu. V tom případě se můžete obrátit na mně a já se Vám budu snažit pomoci např.: že fotografie barevně upravím, zvýrazním nebo potlačím barvy, odstraním (vyretušuji) nepotřebné nebo rušivé prvky, přidám stín, odlesk, zakomponuji logo, aby Vám fotografii někdo neodcizil a nepoužíval jako vlastní a podobně.

Úprava produktové fotografie

Dodané foto

Úprava produktové fotografie (dole: dodané foto)

Doplnění poduktového fota o text

Doplnění poduktového fota o text

Vložení loga (vodoznaku) do fota

Vložení loga (vodoznaku) do fota

Nezávazně poptejte ...

Jestliže Vás má grafická, reklamní tvorba zaujala nebo jen krátkodobě potřebujete služby marketingového manažera, neváhejte se na mě obrátit s Vaším požadavkem a já Vám zpracuji nezávaznou kalkulaci, abyste si udělali přehled, a také nastíním způsob spolupráce.